Vykdoma...
Pažintys
 
 
   
Anketa Albumas (2) Laisvalaikis (2) Pažintys (1) Pasisakymai

ske

Ekonominė Narystė

ske
vyriška
Lietuva
Kaunas
35m.
nerodomas
Liūtas

nevedęs
neturiu
1,77 m
heteroseksualus
Ant galvos.
Dvi.
kartais išgeriu
neberūkau, nes mečiau
netikiu
Skype:tik klubo nariams
Tel.:rodomas tik pažįstamiems


 
Gyvenimas gražus. Bent jau kartais...
 

Daugiau apie mane

Subjektyvus dalykas, nes kiekvienas rašydami apie save rašom iš savo požiūrio taško, liaudiškai tariant skambinam iš savos varpinės. Na bet tarkim: Apie būdą: Esu, hmm, na man atrodo esu linksmas, draugiškas. Tačiau kartais užsidaręs. Esu optimistas, ir esu svajoklis (kitaip sakant turiu lakią fantaziją). Sunkiai prisirišu prie kitų, tačiau po to sunkiai ir atsirišu. Vertinu ištikimybę. Nekenčiu intrigų, rezgamų už nugaros. Na ir taip toliau. Apie darbą: Šiuo metu IT technikas. Šviesolaidiniai ir plačiajuosčiai interneto tinklai, apsaugos sistemos, kitokios telekomunikacijos ir panašiai. Darbo reikalais tenka daug keliauti po visą Lietuvą, ir ne tik. Kartais išvykstu visai savaitei ar net ilgiau. Apie laisvalaikį: Darbo dienom tai dažniausiai koks filmas ar knyga. Televizijos nemėgstu ir nelabai žiūriu. Nebent Discovery ar panašiai. Savaitgaliais mėgstu apsilankyti kokiam vakarėlyje ar šiaip kur nors su draugais. Ir taip toliau. Ką dar čia parašyti nežinau net. Klausk ir atsakysiu.

Kojos, mašina, darbinė mašina, retkarčiais dviratis (na reiktų kada naują nusipirkt, tada dažniau dviratis būtų), retkarčiais viešasis transportas. Kitaip sakant pagal poreikius ir aplinkybes. Ne na rimtai kokią įtaką šis klausimas turi pažinties pradžiai, kad jį vertėtų įdėti į pagrindinį anketos lapą?

Šalia Kauno, gyvenamasis rajonas.

Ateistas. Religija, pats kaip dalykas yra teigiamas (na jeigu nežengiant į kraštutinumus), gerai jeigu tikėjimas teikia kažkam jėgų, ar įkvėpimą. Tačiau savyje tos kibirkštėlės niekaip neradau. Na kitaip sakant pats nemanau kad yra kažkokia jėga kuri valdo mūsų likimus. Netikiu nei rojum, nei pragaru. Tačiau tikiu, kad visatoje yra daugybė kitų civilizacijų. Galbūt jie mums atrodytų kaip dievai?

Svarbiausias, ir rimčiausias dalykas žmogaus gyvenime. Tai ir priebėga nuo gyvenimo negandų, ir laimės bei džiaugsmo šaltinis. Na bent jau mes visada to tikimės.

Labai mėgstu filmus ir yra labai daug kurie patinka. Vieno kaip geriauso išskirti neįmanoma. Nebent skirstant pagal stilius, nors ir tai sunku. Keletas patikusių: "Sin City", "Requem For A Dream", "Avatar", "12 angry men", "Danny The Dog", "Inception". Ir taip toliau. Patinka geri rimti trileriai, patinka kvailos komedijos, patinka romantinės komedijos, patinka siaubo filmai, patinka veiksmo filmai... Na kitaip sakant viskas priklauso nuo to koks tas filmas, ir kokia nuotaika.

Panašiai kaip su filmais. Na bet. Esu sci-fi ir fentazy mėgėjas todėl ir geriausios knygos iš ten: sci-fi bus Glen Cook "Drakonas niekada nemiega" Fentazy irgi Glen Cook "Juodoji gvardija" visa serija susidedanti iš 10ies knygų.

Nepabandęs nesužinosi. O be to XXI amžius.

Trumpas atsakymas: teigiamas. Ilgesnis: viskas kas tinka ir patinka abiems partneriams. Na ir nepamirštant įvairovės. Visdėlto, kad ir koks malonus dalykas bebūtų, jeigu jis tampa rutina, tai malonumas pradeda blėsti.

Idealių žmonių nebūna, todėl ir idealių partnerių ieškoti neverta. Kiekvienas turime savų pliusų ar minusų. Tai subjektyvus dalykas, kadangi kas kažkam didelis pliusas, lygiai taip pat kažkam gali atrodyti didžiuliu minusu. Manyčiau geriausia kai kito žmogau minusai (na tikslaiau sakant savybės kurios tau atrodo minusais) neužgožia pliusų. Taip pat būtina turėti kažkiek bendrų interesų, pomėgių. Antraip ką veikti kartu? Apie ką kalbėtis ar leisti laisvalaikį. Na trumpiau sakant tai geriausia toks partneris su kuriuo gera būti kartu, ir kuriam taip pat gera būti kartu su tavim.

Panašiai kaip ir skyrelis "Apie save". Subjektyvus dalykas ir tos vertybės, ir tai, kokias jas matom patys savyje, ir kokias mato kiti. Kadangi jau daug maž parašiau tam pačiam "Apie save" skyrelyje tai čia nebesikartosiu.


Mano interesai

Bendravimas, naujos pažintys
Susirašinėjimas
Laisvalaikio leidimas
Draugystė
Pramogos

Elektronika
Rock&Roll
Progressive
Drum And Bass, Dubstep, Ragga Jungle ir panašiai. Laužytų ritmų fanas ;)

Naktiniai klubai
Kinas, filmai, teatras
Kelionės
Pažintys
Fotografavimas, filmavimas
Karjera, savęs tobulinimas
Literatūra, poezija
Internetas, technologijos
Menas
Maisto gaminimas
Žvejyba

Lietuvių
Anglų
Rusų

20-35 metų

Su merginomis, moterimis


heteroseksualiPažintys

ankstiryta, 32m.
Kaunas
Lankomumas:
Reitingas:
Anketos numeris: 0