Vykdoma...
Pažintys
 
 
   
Anketa Albumas (9) Laisvalaikis Pažintys (7) Pasisakymai

ateitis13

Ekonominė Narystė

ateitis13
moteriška
Lietuva
Marijampolė
nerodomas


išsiskyrusi
turiu
1,64 m
65 kg
heteroseksuali
graži spalva :)
žalios
kartais išgeriu
nerūkiau ir nerūkysiu
tikiuŠiek tiek tikiu
Email:rodomas tik pažįstamiems


 
Gerumas - tai dalykas, kuri duodame nesitikedami atlygio. Meile- tai jausmas, kuris skiria zmogu nuo daiktu. Viltis - tai postumis i prieki. Stiprybe - gebejimas nepasiduoti ir buti atrama kitiems. Laime - tai busena, kai is veido nedingsta sypsena.
 

Daugiau apie mane

Sužinot viską apie kitą žmogų- beprotiškas, pamišėliškas noras. Juk žmogus- visada visiems ir visur kitoks. Žmogus, kaip upė- teka, srūva, kinta... ar galima vienąsyk įbridus į upę pasakyti, kokie yra jos vandenys pavasarį, vasarą, rudenį, žiemą, švintant, saulei leidžiantis; mėnesienoje; kokie jie plukdydami ižą, purvus po smarkių liūčių ar kieno nors negyvą kūną?.."

turiu

namai

Dievas galvoja apie mus, bet jis negalvoja už mus." Mes esame tiltas per amžinybę , nusidriekiantis viršum jūros: patrakėliškai ieškantys malonumų, smagiai tyrinėjantys paslaptis, pasirenkantys nelaimes, triumfą, išmėginimus, neįtikėtinus sutapimus, vėl ir vėl iš naujo išbandantys save ir besimokantys mylėti, mylėti, mylėti?!

tai tvirtove

Gyvenime labiausiai mums stinga žmogaus, kuris mus verstų daryti tai, ką mes mokame. Viskas, ką tu kalbi byloja apie tave, o ypač tai, ką kalbi apie kitus.

Uz sudilusi skatika parduodu akis...Jos mirusios ir man nereikalingos...klausa mano kainuos brangiau, nes tyla ir tavo snabzdancius zodzius girdeti tebenoriu...Prisiminimai? jie man brangiausi ju neatimsi, nesumaisysi, neapgausi...deja, bet siela pazadeta velniui...vienintelis dalykas kurio neparduodu SIRDIS...ja atiduodu, Tau, nepyk ji nubrozdinta ir turi keleta randu...Bet ji silta ir vis dar plaka...tad nesispyriok, pasiimk ir saugok ja!!!!!!!!!!


Mano interesai

Bendravimas, naujos pažintys
Vedybos
Susirašinėjimas
Laisvalaikio leidimas
Draugystė

Pop
Folkloras
Klasika
Rokas
Rap

Pažintys
Menas
Maisto gaminimas
Mados

Lietuvių
Rusų

40-45 metų

Su vaikinais, vyrais


heteroseksualiPažintys

roky31, 45m.
Kitas
stasas, 48m.
Mažeikiai
mr.x, 50m.
Kaunas
rolkys, 51m.
Klaipėda
juratesmile, 40m.
Kitas
38aras, 47m.
Vilkaviškis
Lankomumas:
Reitingas:
Anketos numeris: 64473