Vykdoma...
Pažintys
 
 
   
Anketa Albumas (25) Laisvalaikis Pažintys (18) Pasisakymai

Gretyka

Ekonominė Narystė

Gretyka
moteriška
Lietuva

29m.
1990.05.08
Jautis

netekėjusi
neturiu
1,70 m
61 kg
brunetė
mėlynos
kartais išgeriu
nerūkiau ir nerūkysiu
atsižvelgiu į zodiako ženkląJautis
Skype:rodomas tik pažįstamiems
Email:Gretyka


 
labutis,
Aplinkiniai vertina draugystę ir dažnai prašo mano patarimo, nes esu harmoninga, sugebu įsijausti į svetimas problemas. Mėgstu gamtą, grožį, turiu artistinių sugebėjimų, todėl šioje sferoje galima karjera. Jeigu šeimos gerovė dėl karjeros kenčia, galiu neabejodama ją mesti. Toks poelgis – man nėra neįprastas, nes šeima man – aukščiau visko.
As – mylinti ir rūpestinga asmenybė. Sugebu iškelti kitų interesus aukščiau savųjų. Patikima ir atsakinga, siekiu teisingumo ir dorumo. Įsipareigojimai persekios visą gyvenimą, kartkartėmis apsunkindami. Esu artistiška, turiu muzikinių sugebėjimų, vertinate grožį ir harmoniją. Esu kūrybinga bet kurioje veiklos srityje, todėl galiu tapti netgi talentinga verslininke.
Esu apsigimus patarėja ir gydytoja, tačiau būt atsargiai – neapriboti kitų laisvės.As laikau save idealiste, kuriam būtinas bendradarbiavimas, draugystė ir žmoniškumas.Be nuotraukos nepriemu!
 

Daugiau apie mane

nebunu online cia. parasykit i facebooka.

siuo metu yra Visaginas,bet galvoju persikelti i Vilniu.

tikiu.

seima yra rimtas dalykas.su juo neverta juokauti.

geriausi filmai tai: romantiniai ir komedijos. neperseniausiai ziuretas filmas buvo''isimintinas kelias'',''never back down'' labai geras filmas. dazniausiai draugu rekomenduoti filmai yra.

Knygos nebeįdomu. na nebent jei tik žurnalai.

Cia as sedziu kad pabendrauciau su idomiais, mielais, draugiskais zmogiukais, tad zuikiai labai prasau jei jau rasot tai pasistenkit kanors idomesnio nei "labas, ka veiki, kaip sekas". suprantu kad sunku pradet idomu pokalbi nepazinus zmogaus bet idejus sektiek noro ir fantazijos - imanoma.pas mane viskas viename. galiu but ir salta ir miela, paprasta ir pasikelus, drasi ir kukli, zinanti ko noriu ir pasimetus, rami ir nenustygstanti vietoj. kokia bebuciau, bet turiu kazka kas traukia vaikinus, ir manau tas svarbiausia

seksas pirmam pasimatymui - ne. reikia zmogu pazint,bendrauti daug laiko.

Na kolkas visai nieko palost biliardą, boulingą. o daugiau tai nėra mėgstamu sporto saku. noreciau išbandyti kažką ekstremalaus.

Mane domina įdomūs, mandagūs, linksmi, paprasti ir nuoširdūs žmonės. Noriu surasti žmogutį, su kuriuo galėčiau dalintis, svajonėmis, džiaugsmais, tikslais siekiais, kuris supras kai sunku bus man ir bus šalia, kurį suprasiu aš ir galėsiu būti šalia jo. Tikros draugystės, kai drauge net tylėti būna gera

Vertinu nuosirduma


Mano interesai

Bendravimas, naujos pažintys
Vedybos
Susirašinėjimas
Laisvalaikio leidimas
Draugystė

Šokių muzika
Elektronika
Rokas
Progressive
Hip-Hop

Karjera, savęs tobulinimas
Literatūra, poezija
Internetas, technologijos
Menas
Mados

Lietuvių
Anglų
Rusų

20-26 metų

Su vaikinais, vyraisPažintys

jevgenijt, 28m.
muciukasss, 35m.
Vilnius
alexasxxx, 31m.
Vilnius
ronie, 32m.
irisasxx, 35m.
Vilnius
Pitro, 34m.
Vilnius
Mindaugas33, 28m.
Kaunas
anucas87, 32m.
Elektrėnai
artq, 30m.
Rokiškio r. sav.
wero, 32m.
Šiauliai
to1988, 31m.
wwwebas, 35m.
Vilnius
AuGiS123, 28m.
Bolikas, 32m.
Birštonas
Lankomumas:
Reitingas:
Anketos numeris: 0