Vykdoma...
Pažintys
 
 
   
Anketa Albumas Laisvalaikis Pažintys Pasisakymai

Dyyyy

Ekonominė Narystė

Dyyyy
moteriška
Lietuva
Klaipėda
23m.
nerodomas
Ožiaragis

netekėjusi
neturiu
jokių
1,81 m
68 kg
heteroseksuali
blondinė
rudos
kartais išgeriu
nerūkiau ir nerūkysiu
tikiu
Skype:rodomas tik pažįstamiems
Email:rodomas tik pažįstamiems


 
Labas, žmogeli.
Malonu kad užsukai į mano anketą.
Nerašysiu čia litanijų, nes vis tiek jų čia niekas neskaito, taip kad sakau trumpai ir aiškiai: PARAŠYK MAN.
Klausi "kodėl turėčiau?". Na galbūt todėl kad man parašęs tu ir aš galim laimėt naują pažintį su nuostabiu žmogum.

Trumpai apie mane:
Esu Diana - įvairiapusiška asmenybė, atvira, žinanti savo verte panele, vienintelė ir nepakartojama, visai kaip ir kiekvienas kitas. Esu išsiblaškius, tokia ne ryšio zonoj pastoviai. Kartais galiu būt miela ir gera , o kartais pykta ir agresyvi. Viskas priklauso nuo nuotaikos - o nuotaika pas mane keičiasi minučių greitumu. Esu užsispyrus (na ne veltui ožiaragis ) ir visada sakau ką galvoju. Kiti sako kad esu protinga ir graži panelė, kuri kartais nesupranta juokų.

Ei, jei jau nusprendei man parašyt tai parašyk man ką nors tokio, nuo ko man net širdelė suvirpėtų , nes kažkaip jau senai nevirpėjo. Nusibosta ta pati per ta pati skaityt, noriu susipažint su orginaliu žmogum, asmenybė.

Atrašau visiems. Sekso pasiūlymų ir pnš. NEPRIIMU! Į draugus priimu visus. Visada paspaudžiu TAIP, tačiau jei tu net nesugebi man parašyt tai būsi ištrintas.
Ir būkit mieli, jei jau norit man parašyt tai įsikelkit savo nuotrauką, nes noriu žinot kaip atrodo žmogus su kuriuo bendrauju.

Kokie vaikinai man patinka: sąžiningi,paprasti,iškalb ingi,supratingi,nuoširdūs, turintys tikslą gyvenime ir jo siekiantys,drąsus,draugišk i,atviri,neieškantys žodžio kišenėje,simpatiški,aukš ti. Aš geriausių nesirenku, geriausi renkasi mane, tad jei laikai save geriausiu - parašyk. Net jei nelaikai tai vis tiek parašyk, gal išaiškės kad esi geriausias... :)

Gero ryto/dienos/vakaro.
Čiau,miau ir iki susipaišymo...
Su meile, pasirašo: rudaakė Diana.
 

Daugiau apie mane

Tu nešaudyk akim, aš neperšaunama, jei vaizduotė laki, save prilaikyk. Tu nežaisk kaip su lygia, nes esi kitoj lygoj, aš retenybė, aš raudonojoj knygoj. Mano pliusas - žinau, ko noriu ir su kuo aš būsiu. Mano silpnoji pusė - širdis neklauso proto balso. Naglumo skalė visagalė, padorumo stygis - man nelygis, nes geriau turėti kūną, kurio visi geidžia, nei geisti kūno, kuri turi visi. O svarbiausia, išmokti atrodyti lengvabūdiškai, bet būti nepasiekiamai. :) • DO IT, if it makes you happy. • You are BEAUTIFUL. • Someone LOVES you. • If you want to wear something different, DO IT. • Stop saying I wish and start saying I WILL. • Be PROUD of who you are. • A bad day does NOT mean that you have a bad life. • EVERYBODY makes mistakes. • BELIEVE in YOURSELF. • This is YOUR life.

Tiesiog parašyk ir susisieksi su manim. :D

Klaipėda - gražiausias miestas visoje Lietuvoje ir aš didžiauojuos kad gyvenu būtent šiame mieste, o labiausiai vasara k, kai prie jūros galima nuvažiuoti bet kuria minutė ir degintis kiek tik nori. :D

Manau kad Dievo nėra, bet aplink mus yra dvasia kuria mes pradėdama tikėti kai mums sunku ir kuria mes vadiname "Dievu". :)

Šeimą reik kurt tada kai esi finansiškai apsirūpinęs ir žinai kad galėsi išlaikyt savo vaiką. Kai turi stoga virš galvos, darbą ir mylimą žmogų su kuriuo norėtum sukurti šeimą. :)

Teko žiūrėti daug filmų ir daugelį iš jų galėčiau pavadint vienu iš geriausiu. :)

Tikrai ne esu viena iš tų panelių kurios dieną/naktį tik skaito knygas. Apskritai, esu žmogus neskaitantys knygų, bet jei kokia labai sudomina tai nugriebiu iš lentynos. O šiaip patinka psichologinės. :)

Daug iškrypėlių kuriuos nespėji blokuot. :D Tačiau galima rast ir normalių žmonių. Tiesa, kol kas dar neradau žmogaus su kuriuo būčiau susipažinus internetu ir ilgai su juo išbendravus. :)

Tik su mylimu žmogum kurį tikrai myli ir kuriuo pasitiki. :)

Rimtai sportuoju namie jau truputi daugiau nei 3 mėn 6 kartus į savaitė. :)

Toks kuris mane sudomintų savo charakterių, bendravimu, požiūriu į tam tikrus dalykus ir išvaizda. :)

Meilė, pagarba vienas kitam, atsidavimas, draugystė, ištikimybė. :)


Mano interesai

Bendravimas, naujos pažintys
Susirašinėjimas
Susirašinejimas oro paštu
Laisvalaikio leidimas
Draugystė
Greitas pasimatymas

Pop
Country
Šokių muzika
Elektronika
Rap
Hip-Hop

Kinas, filmai, teatras
Kelionės
Pažintys
Fotografavimas, filmavimas
Karjera, savęs tobulinimas
Literatūra, poezija
Internetas, technologijos
Menas
Maisto gaminimas
Mados

Lietuvių
Anglų
Vokiečių
Rusų

16-23 metų

Su merginomis, moterimis
Su vaikinais, vyrais


heteroseksuali


Lankomumas:
Reitingas:
Anketos numeris: 0