Vykdoma...
Pažintys
 
 
   
Anketa Albumas (1) Laisvalaikis Pažintys (2) Pasisakymai

Darijuss

Ekonominė Narystė

Darijuss
vyriška
Lietuva
Vilnius
44m.
1974.07.14
Vėžys

išsiskyręs
turiu, bet jie atskirai
1,93 m
98 kg
heteroseksualus
šatenas
mėlynos
kartais išgeriu
nerūkiau ir nerūkysiu
netikiu


 
Mes dažnai elgiamės nemotyvuotai, tarytum taip, kaip elgiasi girtas žmogus...Žinome, kad kažkur yra mūsų Laimės namai, tačiau klaidžiojame ir nerandame, kur konkrečiai jie yra...
 

Daugiau apie mane

Žmogaus charakteris yra trinaris...Pirmas dėmuo - mes esame tuo, kuo mus priima ir vertina kiti, Antrasis - esame tuo, kuo patys įsivaizduojame esą ir stengiamės bei norime tokiais būti, ir Trečiasis - esame tuo, kuo esame iš tiesų, patys vienumoje akistatoje su savo sąžine, objektyviai, savo natūralaus ( nesuvaidinto ) gyvenimo poelgiais.

Geriausia asmeninė transporto priemonė yra dvejos kojos. Tai patikima ir sveika gyvoji mašina. Kol kas, laimei, dar negenda. Svajonių automobilio neturiu, jį dar projektuoja inžinieriai. Sunkiai pavyksta projektavimo darbai. Noriu automobilio pritaikyto žmogaus labui. O dabar, kur ir kada reikia, mane nuveža tarnybiniu 1971 m. laidos parūdijusiu "Žiguliuku". Juk dabar Retro stiliumi gyvensena yra teisinga. Nesujaukia mąstymo jokie " gyvenimo blizgučiai". Jeigu rimtai - vairuoju patikimą, tvirtą Nissan QASHQAI. Man geras.

Tai ES valstybė - narė nuo 2004 m. Lietuva, Vilniaus apskritis, Vilniaus miestas ant kalvų, įkurtas nuo 1323 metų ( metai nurodyti po Kristaus ) įkurtas LDK Didžiojo kunigaikščio Gedimino. Geografinė kryptis ( centro atžvilgiu ), pietryčiai.

Liberalus. Kas kuo nori, tas tuo tiki. Tas tą ir išpažįsta. Gerbiu kitų tikėjimą. Tikėjimas - daug kam palengvina, nuskaidrina gyvenimą, mintis, tai tarytum duoklė įsivaizduojamai iliuzinei dvasios ramybei...galbūt ir Indulgencija...

Štai čia jau rimta skiltis ir atsakysiu rimtai. Vertinu šeimos ir šeimos narių asmenines moralines vertybes bei santuokos ryšių sakralumą ir šeimos narių tarpusavio meilę, pasiaukojimą. Požiūris krikščioniškas. Nors kitose, socialinės integracijos į visuomenės ir valstybės viešąjį gyvenimą, srityse esu liberalių pažiūrų tiek, kiek tai nekenkia šeimai ir kitiems giminaičiams, o taip pat visuomenės nariams.

Nėra svarbi skiltis. Nerašysiu, geriau susitikus ( jeigu pavyks ), pakalbėsime.

Labai daug gerų knygų. Svarbu neišvardinti ką skaičiau, o suprasti,ką perskaičiau, suvokti pagrindinę knygoje išdėstytą mintį. Knygas vertinu nepalyginti vertingesniu rašytinės informacijos ir autoriaus nuomonės perteikimo šaltiniu, negu vaizdo filmus.

Santykinai ir atsargiai žvelgiu į internetinio bei virtualaus socialinio komunikavimo tinklus, tačiau neturiu išankstinių neigiamų nuostatų tokių pažinčių klubo narių atžvilgiu. Svarbiausia, ne tai, koks socialinis tinklas, o kokie konkrečiai žmonės, kokie individualūs jų ketinimai, tikslai, veiksmai, poelgiai. Netikiu "aklomis" pažintimis. Iki susitikimo, reikia ( jeigu tai abipusis pageidavimas ), šiek tiek pabendrauti, iš pradžių raštu, paskui galbūt ir telefonu, Skype. Rašto ir kalbos sub-kultūra pateikia nemažai objektyvios latentinės informacijos apie mintis reiškiantį žmogų. Žinoma, tokiu nuotoliniu būdu žmogaus viduje slypinčio viliojančio "šarmo" ( kitaip tariant - vadinamosios "biochemijos" procesų )nepajausi, o žmogaus be realaus susitikimo ir bendravimo "tet a tet " nepažinsi, tačiau bent apytikriai suprasi oašnekovo ( pašnekovės ) pasaulėžiūrą, pomėgius ir svarbiausia, - ar verta apskritai susitikti, ir apie ką kalbėti su sutiktu nepažįstamu žmogumi. Nepraktikuoju tuščių beprasmių kalbų apie orą, o taip pat beprasmių kreipinių, kaip antai, - "labas, ką veiki, labas, kaip sekasi, ko čia ieškai" ir panašiai. Žinau jau dabar, kad nieko neprarandu, išbandydamas šį bendravimo būdą. Kai nebepatiks ši pažinčių svetainė, santūriai išeisiu iš šio klubo, ištrinsiu ir anketą.

Natūralus, normalus, mandagus ir turiningas. Praktikuoju tai, kas sveika, natūralu, kaip Gamta sukūrė. Jokio "Dviračio neišradinėju". Šioje srityje aš atsargus, nes atsakingas, ir reiklus, tačiau kai yra tam prielaidos, esu ir aistringas, vertinu aukščiausią žmogiškųjų jausmų gamą, gyvenimo palaimos, pilnatvės skonio paletę. Labai vertinu šioje srityje jausmų tikrumą, subtilumą ir intymią romantiką. "Be kaukių"

Sportuoju pats, jaunystėje buvau sportininku, tad ir dabar bėgioju, slidinėju, plaukiu, dirbu su jėgos staklėmis. Taip pat ir stebiu sporto arenose LIVE režimu varžybas, per TV žiūriu pasaulio įvairių sričių sporto šakų meistrų varžybas.

Idealų nėra. Yra idealios siekiamybės. Vizijos. Svajonės. Turiu stengtis, kad asmeniniai gebėjimai ir galimybės leistų pasiekti suformuotus realius bei subalansuotus sau gyvenimo tikslus.

Žmogaus moralės vertybių grožis svarbiau už išorės grožį. Tai mano būtina bendravimo sąlyga. Gražiausia žmoguje, tai kas tikra, natūralu, neretušuota,- tai sielos spindesys, geranoriškumas ir širdies šiluma. Intelektas, meilė ir suprantamai pozityviai normalus charakteris. Išorės grožis tėra privalumas. Linkiu įdomių pažinčių, gražaus bendravimo. Pagarbiai Darius.


Mano interesai

Bendravimas, naujos pažintys
Susirašinėjimas
Laisvalaikio leidimas
Draugystė
Pramogos

Klasika
Rock&Roll

Kelionės
Pažintys
Sportas
Automobiliai, motociklai
Karjera, savęs tobulinimas
Literatūra, poezija
Menas
Žvejyba

Lietuvių
Anglų
Vokiečių

25-45 metų

Su merginomis, moterimis


heteroseksualiPažintys

voverita, 55m.
Kaunas
nora_ta, 45m.
Kaunas
Lankomumas:
Reitingas:
Anketos numeris: 0